top of page

DJI zostaje partnerem medialnym BMW MotorsportDJI i BMW Motorsport ogłosiły oficjalne partnerstwo! W ramach aranżacji DJI pomoże niemieckiemu gigantowi motoryzacyjnemu zaprezentować nowy samochód wyścigowy GTE i ogólną pracę BMW Motorsport.


Współpraca rozpoczyna się od krótkiego filmu "Night Moves" wyprodukowanego przez DJI Creative Studio Europe.


Nakręcony w ciemności film pokazuje BMW M8 GTE podczas testów na torze wyścigowym Paul Ricard niedaleko Marsylii we Francji. Film został ukończony w ramach przygotowań do pierwszego wyścigu samochodowego na torze Rolex 24 w Daytona w ten weekend.


Zespół DJI nagrał wideo podczas 24-godzinnej symulacji wyścigów wytrzymałościowych. Ekipa filmowa, która wykorzystała DJI Inspire 2 do zdjęć w nocy i oświetliła scenę drugim dronem, podąży za BMW w serii World Endurance Championship . Współpraca zakończy się legendarnym 24-godzinnym wyścigiem Le Mans w czerwcu.


"DJI jest podekscytowany rozpoczęciem wyścigów BMW Motorsport i ich zespołem wyścigowym na 2018 WEC. Jako ich oficjalny partner medialny, wesprzemy zespół BMW Motorsport Team, który zapewni najlepszą technologię i kreatywną ekipę. Dostarczymy niesamowitych obrazów i treści dla samochodu wyścigowego BMW M8 GTE i serii WEC", powiedział Martin Brandenburg, dyrektor zarządzający DJI EMEA.


"Z dumą zaczynamy sezon 2018 w Mistrzostwach Świata w rajdach wytrzymałościowych FIA z nowo opracowanym samochodem wyścigowym BMW M8 GTE. Cieszymy się, że możemy współpracować z DJI, który podziela nasze wartości i standardy w zakresie innowacyjnej technologii, który jest naszym pierwszym oficjalnym partnerem medialnym w BMW Motorsport." - powiedział Jens Marquardt, dyrektor BMW Motorsport.

Zgodnie z postem na blogu BMW , DJI używało Inspire 2 i M600 do filmowania testów przez całą noc. Szybkość i zwrotność modelu Inspire 2 pomogły mu nadążać za kierownicą. Kamera Zenmuse X7 i jej wymienne obiektywy pozwoliły na dynamiczne ujęcia i jakość nagrań pomimo słabego oświetlenia.


Film zza kulis,poniżej:

Źródło:

http://www.bmwblog.com/2018/01/22/dji-becomes-official-media-partner-bmw-motorsport/

https://dronelife.com/2018/01/22/dji-media-partner-bmw-motorsport/


Comments


Wyróżnione posty
Polub nas na Facebooku
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Tumblr Ikona
  • Biały Vimeo Ikona
bottom of page