top of page
tIKEE 3 PRO AA.png

Filmy poklatkowe

TIMELAPSE 8K

Kontakt

Email:

Insagram:

YouTube:

Facebook:

Timelapse dla Twojej inwestycji

Wykonujemy filmy poklatkowe typu timelapse, składające się z  tysięcy połączonych ze sobą zdjęć wykonanych z tego samego miejsca podczas pracy naszej kamery. Oferujemy zdjęcia w najwyższej jakości na rynku, do 6K. Filmy timelapse to najlepsza forma rejestrowania wydarzeń, które trwają przez dłuższy czas. Korzystamy z kamer do timelapse wyposażonych w dwa sensory Sony o łącznej rozdzielczości poi 16Mpx każdy. Gotowe filmy możemy wyeksportować w rozdzielczości nawet 8K. Możemy zapewnić dostęp online z możliwością własnej edycji i eksportowania filmów.


Przygotowujemy profesjonalne dokumentacje z inwestycji, które powstają przez wiele miesięcy. Zdjęcia timelapse z budowy, pokazujące upływ czasu to najlepsze rozwiązanie jeśli planujemy kontrolę postępów prac budowlanych przy jednoczesnym otrzymaniu niesamowitych materiałów marketingowych. Filmy timelapse w budownictwie sprawdzają się najlepiej, a my wiemy jak wykonać je w najlepszej jakości.

Jak wygląda współpraca

Na początek

Nasętpnie

W trakcie

Na koniec

Opracowujemy projekt, przygotowujemy sprzęt, ustawiamy zakres prac, przesyłamy wycenę.

Montujemy kamerę/y i ustawiamy najlepsze kadry. Ustawiamy sekwencje i uruchamiamy proces zbierania zdjęć.

Monitorujemy postęp prac, dbamy o kartę pamięci oraz kartę sim do wysyłania na bieżąco zdjęć na serwer. Prowadzimy wizyty serwisowe tj. czyszczenie obiektywu i panelu fotowoltaicznego, doładowanie baterii jeżeli jest taka potrzeba. 

Opracowujemy pozyskane zdjęcia i przygotowujemy spektakularne filmy z całej inwestycji. Montujemy filmy typu timelapse oraz hyperlapse.

Zróbmy
Timelapse

  • Black Facebook Icon BMB DRON
  • Black Instagram Icon BMB DRON
  • Black YouTube Icon BMB DRON
tIKEE 3 PRO AaaA.jpg
bottom of page