top of page

Tilta Hydra Alien

Samochodowy System Mocowania TILTA HYDRA ALIEN CAR MOUNTING SYSTEM Rejestruj płynne, dramatyczne ujęcia akcji z poruszającego się pojazdu dzięki systemowi mocowania samochodu Hydra Alien firmy Tilta . System mocowania samochodu jest przeznaczony do montażu kamery na samochodzie lub poruszającym się pojeździe oraz zapewnia wsparcie i stabilizację, aby rejestrować płynne ujęcia akcji. Jest montowany za pomocą statywowego systemu ssącego i ma modułowe płyty montażowe na jaskółczy ogon i wsporniki do tworzenia ujęć pod dużym lub niskim kątem pod różnymi kątami.

Tilta Hydra Alien

Rejestruj płynne, dramatyczne ujęcia akcji z poruszającego się pojazdu dzięki systemowi mocowania samochodu Hydra Alien firmy Tilta . System mocowania samochodu jest przeznaczony do montażu kamery na samochodzie lub poruszającym się pojeździe oraz zapewnia wsparcie i stabilizację, aby rejestrować płynne ujęcia akcji. Jest montowany za pomocą statywowego systemu ssącego i ma modułowe płyty montażowe na jaskółczy ogon i wsporniki do tworzenia ujęć pod dużym lub niskim kątem pod różnymi kątami. Charakteryzuje się amortyzacją i tłumieniem, a jego płyta montażowa może wspierać dodatkową amortyzującą głowicę lub ramię w celu dodatkowej stabilizacji i ruchu. Posiada również zasilacz do zasilania oddzielnie dostępnego systemu gimbala, takiego jak DJI RS 2, gdy jest zamontowany.


Kompletny system składa się z czterech płyt montażowych na jaskółczy ogon, płytki łączącej na jaskółczy ogon, dwóch małych przyssawek, jednej dużej przyssawki, ramienia amortyzującego z drążkiem tłumiącym, głowicy amortyzującej, podstawy zasilacza dla DJI RS 2, podwójna płyta akumulatora V-mount ze wspornikiem, zestaw ośmiu przeciwwag, dziesięć zacisków linek przyssawek, pas bezpieczeństwa, zestaw narzędzi i wodoodporna twarda walizka do przechowywania i przenoszenia tego wszystkiego.bottom of page