top of page

Statyw video SmallRig Haevy-Duty Head Tripod

SmallRig Heavy-Duty Fluid Head Tripod AD-01 3751 został zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach filmowców. Posiada udoskonaloną generację konstrukcji głowicy, zaktualizowaną płytkę szybkiego zwalniania z wbudowanym kluczem, która umożliwia błyskawiczne mocowanie kamery.

Statyw video SmallRig Haevy-Duty Head Tripod

Dzięki głowicy olejowej charakteryzującej się szybkim demontażem i montażem ukośnym, umieszczenie kamery na statywie zajmuje mniej niż 1 sekundę. Gniazdo płyty czołowej ma wbudowane otwory na śruby. Podstawa miski ma ukryte gwintowane otwory 1/4'' do mocowania akcesoriów. Wbudowany system tłumienia i równoważenia umożliwia ruchy w zakresie 360 stopni w poziomie i +90°/-75° w pionie. Statyw SmallRig utrzymuje sprzęt o maksymalnej wadze do 8 kg.

Kompatybilny z różnymi kamerami i akcesoriami
Otwory gwintowane 3/8'' w podstawie głowicy obsługują większość ramion, prowadnic i innych akcesoriów mocowanych za pomocą tego standardu. Ten trójnóg posiada wbudowaną poziomicę bąbelkową i współpracuje z podstawą miski 75 mm do poziomowania i łatwego ustawiania sprzętu.

Prosta konfiguracja położenia kamery
3-sekcyjna konstrukcja spełnia różne wymagania dotyczące pozycji kamery na różnych wysokościach zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Przyjazna dla użytkownika sprawnie i bezpiecznie działająca blokada typu flip-lock zapewnia szybką obsługę kamery i daje możliwość natychmiastowego reagowania na dziejące się wydarzenia, które należy zarejestrować.

Statyw posiada mocowanie szybkozłączki ze specjalnym przełącznikiem, który umożliwia pracę platformy dla płytki szybkiego uwalniania w 2 trybach: standardowym i dla DJI RS 2. Statyw posiada wygodny uchwyt, który ułatwia jego noszenie. Antypoślizgowa warstwa i ergonomiczny kształt zapewniają komfort w trakcie przemieszczania się ze statywem.

Statyw ten jest dostarczany wraz ze specjalną torbą, która go ochrania w trakcie transportu i przechowywania. Jej konstrukcja zwiększa komfort w trakcie podróżowania ze statywem.

bottom of page