top of page

Statyw foto-video Benro A2573F z wysuwaną kolumną + głowica S6PRO

Niezwykle funkcjonalny statyw wideo z głowicą, który umożliwia tworzenie płynnych najazdów kamerą. Został stworzony z myślą o pracy z małymi kamerami, lustrzankami i bezlusterkowcami wraz z akcesoriami wideo.

Statyw foto-video Benro A2573F z wysuwaną kolumną + głowica S6PRO

Statyw posiada aluminiowe nogi, które są lekkie i wytrzymałe. Kolumna centralna posiada półkulistą bazę z funkcją niezależnego poziomowania. Dzięki temu nawet na nierównej powierzchni możliwe jest łatwe wypoziomowanie kamery niezależnie od tego jak rozstawione są nogi. Kolumna centralna zakończona jest haczykiem, który umożliwia podwieszenie obciążenia. Opcjonalnie można zamienić gumowe stopki na kolce.

Głowica Benro Video S6 Pro to udoskonalona wersja świetnie przyjętego modelu S4. Zapewnia jeszcze większą płynność ruchów. Gwarantuje precyzyjną kontrolę nad kamerą niezależnie od kierunku ruchu. Maksymalny udźwig wynoszący do 6 kg pozwala na korzystanie z niej wraz z profesjonalnymi bezlusterkowcami.

Głowica S6 Pro cechuje się stylowym wyglądem, wysoką jakością wykonania i udoskonaloną szybkozłączką wykonaną w technologii obróbki CNC. Dodatkowo dopracowano takie elementy jak kontrola tarcia i system przeciwwagi. Głowica zapewnia pochył w zakresie + 90 ° i -75 ° z możliwością zablokowania danej pozycji.

Benro S6 Pro posiada płaską podstawę o średnicy 65mm i gwint mocujący 3/8'' (kompatybilność z półkulą o średnicy 75 mm). Dzięki temu może być stosowana w różnych statywach i z łatwością połączona z posiadanym już sprzętem. Jest kompatybilna ze statywami, monopodami czy kranami.

Blokada pochyłu i obrotu umożliwia precyzyjne operowanie kamerą. Wyposażenie jej w zaawansowany, 6-stopniowy system przeciwwagi pozwala na dostosowanie jej do posiadanego sprzętu i stylu pracy. Dodatkowo głowica oferuje podświetlaną poziomicę i 2 mocowania z gwintem 1/4'', które umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie sobie profesjonalnego zestawu operatorskiego.

bottom of page