top of page

Mikroporty SARAMONIC UwMic9 RX + TX + TX

Bezprzewodowy zestaw mikrofonowy firmy Saramonic to doskonałe urządzenie do nagrań terenowych, wywiadów czy audycji TV, które zagwarantuje niezawodną transmisję dźwięku i nagrywanie. Urządzenie mocuje się do ubrania. Zapewnia wygodę użytkowania, dzięki wolnym dłoniom oraz pozwala na pełnię ruchów, gdyż mamy go zawsze przy sobie. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 514 MHz - 596 MHz, a do wyboru mamy 96 kanałów. Zasięg działania mikroportu Saramonic to aż 100m w terenie otwartym. Możliwość bezprzewodowej transmisji dźwięku zostanie szczególnie doceniona przez reporterów oraz wideoblogerów.

Mikroporty SARAMONIC UwMic9 RX + TX + TX

Nadajnik TX9
96-kanałowy nadajnik systemu UwMic9 z wymiennym mikrofonem krawatowym. Urządzenie obsługuje przydzielanie urządzeń do dwóch grup. Czytelny wyświetlacz LCD oraz przyciski funkcyjne znacznie ułatwiające obsługę urządzenia. Fabrycznie dołączony mikrofon może zostać zastąpiony innym korzystającym z portu Jack 3.5 mm. Za zasilanie odpowiadają dwie baterie AA (tzw. "paluszek").

Odbiornik RX9
Dwukanałowy odbiornik systemu UwMic9 współpracujący z maksymalnie dwoma nadajnikami TX9. RX9 korzysta z łączności bezprzewodowej co z pewnością zostanie docenione przez operatorów kamer i wideoblogerów oczekujących wysokiej jakości dźwięku i stabilności transmisji sygnału. Urządzenie obsługuje szerokie pasmo częstotliwości oraz posiada czytelny wyświetlacz LCD. Do synchronizacji z odbiornikiem wykorzystywana jest wiązka podczerwieni. Kompaktowa konstrukcja została przystosowana do montażu na aparacie lub kamerze.

Kompaktowe wymiary
wymiary odbiornika/nadajnika: 171 mm x 63.5 mm x 30 mm
waga odbiornika/nadajnika (bez baterii): 218.7 g
Dzięki niewielkim wymiarom i wadze nagrywanie nawet długich materiałów jest komfortowe.

bottom of page