top of page

Nieorginalna ładowarka 4 kanałowa 5.7A DJI Phantom 4/PRO - warto?

Już na wstępie napiszę, że zdecydowanie TAK. Jest to najlepsza ładowarka jaką miałem, ładuje 3 pakiety i kontroler w nieco ponad 60 min. Rożnica między tą ładowarką a oryginalnym HUBem od DJI jest taka, że HUB ładuje 3 baterie poklei, jedną po drugiej, natomiast ta ładowarka, ładuje wszystkie naraz

Najnowsza wersja słynnej ładowarki do akumulatorów Phantom 4, 4 PRO. Wersja 5.7A na kanał została zaprojektowana specjalnie z myślą o akumulatorach 5870 mAh oraz 5350 mAh. Szybka ładowarka 4 kanałowa potrafi naładować aż 3 akumulatory oraz nadajnik w 60-80 minut. Inteligentna 17A ładowarka posiadająca 4 niezależne kanały - po 5,7A na każdy kanał. Bezpieczna dla akumulatorów ze względu na niski amperaż (1C). Ładowarka 4w1, ładuje 3 akumulatory i nadajnik w tym samym czasie. Jest bezpieczna i stabilna z inteligentną kontrolą temperatury, gdy temperatura rośnie automatycznie włącza się wbudowany wentylator ( gdy ładujemy sam nadajnik, prąd jest mały i wentylator się nie włączy) Ładowarka dedykowana jest do DJI Phantom 4, 4PRO/ADV. Jest bardzo solidna i stabilna a metalowa konstrukcja daje poczucie że to porządny sprzęt. Można ładować 1, 2 lub 3 akumulatory w 1 czasie, dlatego oryginalna ładowarka poszła w kąt, a w użyciu jest tylko i wyłącznie ta. Jedyny minus to gabaryty i waga, ale da się to przeżyć. Więc jak myślicie o tym rozwiązaniu to nie wahajcie się - zdecydowanie warto ją kupić.

Specyfikacja: Waga :920 g Wymiary : 17,5x,12,4,4,7cm Napięcie wejściowe :110-240V Napięcie wyjściowe :17,5 17A ( 17,5V 5.7A na każdy kanał) W zestawie : ładowarka + kabel zasilający.

Wyróżnione posty
Polub nas na Facebooku
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Tumblr Ikona
  • Biały Vimeo Ikona
bottom of page