DRON PARTNER

BMB

TWÓJ PARTNER
W BIZNESIE

Pomiary fotogrametryczne, ortofotomapy, precyzyjny pomiar objętości, nadzór obiektów inżynieryjnych

i budowlanych z drona

Specjalizujemy się w pomiarach fotogrametrycznych i obsłudze wizualnej z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.  Zajmujemy się w tworzeniem ortofotomap i numerycznych modeli terenu dla geodezji, budownictwa i górnictwa.  Wykonujemy inspekcję niedostępnych lub trudno dostępnych obiektów inżynieryjnych . Fotogrametria jest działem geodezji zajmującym się opracowaniem map i planów geodezyjnych na podstawie zdjęć fotograficznych. Dzięki naszym umiejętnościom tworzymy bardzo realistyczne modele 3D, a to dopiero początek naszej podniebnej przygody. Zapewniamy bezpłatną wycenę, chętnie uczestniczymy w dialogach technicznych na potrzeby przetargów i konkursów. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych wszystkie firmy i instytucje publiczne z Warszawy, jak również z całej Polski. 

NADZÓR
OBIEKTÓW INŻYNIERYJNYCH
POMIAR
OBIĘJTOŚĆI SUROWCÓW
ORTOFOTOMAPY
I POMIARY FOTOGRAMETYRYCZNE

ZAPRASZAMY

DO WSPÓŁPRACY

 

Nadzór – inwentaryzacja niedostępnych, wysokich obiektów inżynieryjnych

Wykonujemy inspekcję niedostępnych lub trudno dostępnych obiektów inżynieryjnych (np. ciepłociągi). Realizujemy inspekcję obiektów wysokich (np. kominy, maszty) oraz przemysłowych (fabryki, elektrociepłownie, huty). Podejmujemy się przygotowywania i obrazowania zniszczeń, rys lub spękań budynków oraz urządzeń. Ponad to dokumentujemy postęp prac budowlanych  lub remontowych. Współpracujemy z deweloperami oraz firmami budowlanymi, wykonujemy dla nich pełen monitoring obiektów inżynieryjnych na etapie budowy i eksploatacji. Jesteśmy w stanie przygotować zdjęcia  techniczne oraz realistyczny model 3D.

 

Precyzyjny pomiar objętości wyrobisk, hałd magazynowych i zwałowisk

Kompleksowa geodezyjna obsługa kopalni odkrywkowych oraz magazynów na paliwo stałe. Pecyzyjne pomiary objętości wyrobisk, hałd magazynowych oraz zwałowisk – błąd pomiaru na poziomie 0,5-3,0% ! Obliczanie bilansów mas ziemnych / materiału magazynowanego. Kontrola zmiany objętości mierzonego obiektu. Wykonujemy pomiar geodezyjny hałd kruszywa za pomocą Drona oraz w przypadku niektórych hałd znajdujących się pod zadaszeniem metodą standardową. Po wykonaniu prac przekazujemy pełną dokumentację powykonawczą.

 

Pomiar z drona nie wymaga wstrzymania prac na mierzonym obszarze, tym samym eliminujemy konieczność wejścia na niebezpieczny teren. Efektem pracy jest bardzo gęsta chmura punktów pozyskana w szybko, bezinwazyjnie oraz (co najważniejsze) w bezpieczny sposób. Numeryczny Model Pokrycia Terenu powstały w wyniku nalotu fotogrametrycznego w pełni obrazuje zmiany terenowe, kubatury mas ziemnych oraz skutki eksploatacji powierzchni magazynowych .

 

Ortofotomapy

Przygotowujemy mapy do celów projektowych. Wykonujemy mapy sytuacyjno-wysokościowe i prace ewidencyjno-katastralne. Jesteśmy w stanie przygotować pomiar obiektów, użytków i wykonywanie podstawowych analiz przestrzennych. Zajmujemy się weryfikacją materiałów archiwalnych (map, ortofotomap, szkiców, rycin, itp.) a także cykliczną inwentaryzacją i nadzorem dla prowadzonych inwestycji.

Dla naszych klientów przygotowujemy weryfikację pomiarów geodezyjnych oraz uczytelnienie szkiców polowych. Dokładniejsze planowanie i ograniczenie prac polowych. Opracowujemy optymalizację pracy zespołów terenowych poprzez dokładniejsze planowanie, ograniczenie prac polowych i przyśpieszenie prac kameralnych. Możemy sporządzić także materiał dowodowy przy potencjalnych sporach z sąsiadami a także wykrywamy błędy i niezgodności projektowe w czasie realizacji inwestycji

 

BMB

DRON PARTNER

Twój niezastąpiony

partner w biznesie

BMBDRON  |  Warszawa, Polska  |  bmbdron@gmail.com  |  Tel: +48 504 865 229  |  Tel 2: +48 600 047 767

© 2016-2021 by BMB DRON. All rights reserved. 
Wszystkie prawa do zdjęć, grafik i filmów
zamieszczonych na tej stronie są zastrzeżone. 

filmowanie dronem Warszawa, filmy z drona Warszawa, dron Warszawa, drony Warszawa fotografia z drona Warszawa, fotografia dronem, zdjęcia z drona, zdjęcia lotnicze, ortofotomapy, zdjęcia z lotu ptaka, fotogrametria, inspekcje budowlane, mapowanie terenu, zdjęcia z powietrza, filmy promocyjne dla hoteli, filmy promocyjne dla sal weselnych, film dla sali weselnej, film dla domu weselnego, restauracja z lotu ptaka, restauracja z drona, hotel z lotu ptaka, hotel z drona
  • White Facebook Icon BMB DRON
  • Insta BMB
  • White YouTube Icon BMB DRON
  • White Tumblr BMB DRON
  • Vimeo BMB DRON
  • Biały Twitter Ikona BMB DRON
  • Google+ BMB DRON
Pełen monitoring obiektów

Dokumentacje z obiektów inżynieryjnych na etapie budowy i eksploatacji. Wysokiej jakości fotografie z techniczne do dokumentacji z drona.