14.03.2019

Ile kosztują ujęcia z drona w Warszawie? Jaka jest cena wykonania filmu z drona? Czy filmowanie z drona jest drogie? Jaki jest koszt zakupu surowych ujęć filmowych, a ile kosztuje montaż filmu reklamowego czy promocyjnego z drona ? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w poniższym tekście.

28.12.2018

Komercyjne wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych tzw. Dronów, staje się coraz bardziej powszechne. Obecnie ilość firm świadczących wszelkiego rodzaju usługi wykonywane dronem jest na tyle duża, że rynek zaczyna się nasycać, tworząc przy tym dużą konkurencyjność młodych firm do uznanych już marek.

23.07.2018

Interesy dronowe firmy Intel to więcej niż pokazy świetlne. Oprócz demonstracji technologii roju i dostarczania rozrywki za pomocą dronów Shooting Star ™, Falcon 8+ Intela jest poważnym narzędziem dla przedsiębiorstw. Teraz Intel wybrał się na ekspedycję, aby dostarczyć te narzędzia do Chin, aby zachować jeden z największych chińskic...

09.07.2018

Facebook ogłosił, że nie będzie już kontynuował projektu Aquila - dronów zaprojektowanych do latania na dużych wysokościach i przesyłania Internetu do odległych obszarów.

02.07.2018

Sztuczna inteligencja jest niesamowita we wszystkich jej przejawach i aspektach, niezależnie od tego, czy są to drony DJI wykorzystujące komputerową wizję, aby zatrzymać się przed kolizją, czy też UAV zasilany przez Intela z wykorzystaniem maszynowej identyfikacji wielorybów. Istnieje wiele aplikacji łączących sztuczną inteligencję i...

25.06.2018

Nowy Flying COW może, według AT&T, "widzieć przeszkody, latać w deszczu, pracować w ekstremalnych temperaturach i komunikować się w obszarach bez infrastruktury.

28.05.2018

Nie ma takiej możliwości aby zrobić ujęcie z drona w środku lasu między drzewami na odległość kilku centymetrów i przelecieć z prędkośćią 40 km/h. Nowe możliwości przed filmowcami otwierają pomysłodawcy zmotoryzowanego slidera linowego Wiral Lite, który pozwoli na tworzenie jazd o w zasadzie dowolnej długości. Całość, podobnie j...

23.05.2018

Ile to już osób utopiło swojego Phantoma, albo Mavica, pewnie nie zliczymy. Można się o tym przekonać oglądając "Top Drones Crash into Water Compilationh" na YT - link :). Wiele z tych osób na pewno sporo by dało żeby akurat w tej pechowej chwili mieć w powietrzu (albo już w wodzie) SWELL PRO 3. Żadna z tych osób nie musiałaby wskaki...

18.04.2018

Już na wstępie napiszę, że zdecydowanie TAK. Jest to najlepsza ładowarka jaką miałem, ładuje 3 pakiety i kontroler w nieco ponad 60 min. Rożnica między tą ładowarką a oryginalnym HUBem od DJI jest taka, że HUB ładuje 3 baterie poklei, jedną po drugiej, natomiast ta ładowarka, ładuje wszystkie naraz

Najnowsza wersja słynnej ładowarki d...

14.02.2018

1,218 dronów Intel's Shooting Star stworzyło kolejny rekordowy pokaz, który pojawił się podczas ceremonii otwarcia PyeongChang 2018.

06.02.2018

Niezastąpione aplikacje mobilne dedykowane na systemy iOS oraz Android przed, w trakcie oraz po zakończonym locie BSP (Bezzałogowym Statkiem Powietrznym). Nie ważne czy wykonujesz skomplikowane operacje lotnicze czy latasz dla przyjemności, zawsze potrzebujesz aplikacji wysokich lotów . Które są nam niezbędne, a bez których możemy si...

04.02.2018

WingtraOne to niezwykły dron, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Konstrukcja VTOL (pionowy start i lądowanie) umożliwia Wingtrace'owi pracę w różnorodnych środowiskach. Wingtra jest używany do mapowania Alp.

01.02.2018

SkyPixel, platforma społecznościowa DJI, niedawno ogłosiła zwycięskie prace ze swojego Konkursu Fotografii z 2017 roku. Konkurs trwał od października do grudnia 2017 r. Ponad 44 000 zgłoszeń pochodziło od fotografów lotniczych aż z 141 krajów. Kategorie w tym konkursie to Krajobraz, Portret i Opowieść.

24.01.2018

Kentucky Fried Chicken oferuje najlepszą promocję posiłku, o której słyszeliśmy. Geniusze reklamowi, jak KFC, zapowiedzieli "The Flyest Meal Ever" - ofertę obiadową, która pozwala zamienić pudełko z pustym kurczakiem w drona!

17.01.2018

DJI i BMW Motorsport ogłosiły oficjalne partnerstwo! W ramach aranżacji DJI pomoże niemieckiemu gigantowi motoryzacyjnemu zaprezentować nowy samochód wyścigowy GTE i ogólną pracę BMW Motorsport.

Please reload

Wyróżnione posty