top of page

ZDJĘCIA I FILMY Z DRONA
FILMOWANIE DRONEM

WARSZAWA

20200905_125710_edited.jpg

PRODUKCJA FILMOWA

Nowoczesne techniki filmowania oraz montażu video

Zajmujemy się produkcją filmową od początku do końca.  Chętnie współpracujemy przy wielu ciekawych projektach filmowych. Wykonujemy ujęcia dronami, jesteśmy operatorami kamer filmowych, jeździmy z kamerą na samochodzie, kręcimy filmy ze stabilizatorów i gimbali, używamy GoPro, slidera, aparatów i kamer SONY oraz i innych nowinek technologicznych pozwalających uchwycić ujęcie z wyjątkowej perspektywy. Zajmujemy się również montażem video, filmów reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych, oraz kompleksową obsługą video marketingu dla firm.   

Wykonujemy sesje zdjęciowe z drona oraz z aparatu, na terenie Warszawy i okolic, jak również w całej Polsce. Współpracujemy z architekatami Robimy zdjęcia i filmy nieruchomości z drona.

Ponad to zajmujemy się pomiarami fotogrametrycznymi.  Specjalizujemy się w tworzeniu ortofotomap i numerycznych modeli terenu dla geodezji, budownictwa oraz górnictwa.  Wykonujemy inspekcję niedostępnych lub trudno dostępnych obiektów inżynieryjnych (np. ciepłociągi, linie kolejowe, trakcje komunikacyjne i inne). Realizujemy inspekcję obiektów budowlanych (np. budowy autostrad, budynków magazynowych, biurowców),  a także obiektów wysokich (np. kominy, maszty) oraz przemysłowych (fabryki, elektrociepłownie, huty). Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i proponujemy różne formy współpracy z firmami na terenie województwa mazowieckiego jak również całej Polski.

Przykładowe filmy

ODNOWIONA KAMIENICA PRZY UL. ZŁOTA 83  - Realizacja dla firmy AFI EUROPE
03:23
GPW - Dzień Edukacji Finansowej 2021
03:22
EVENT BANKU ING - PIKNIK NA STADIONIE LEGII I BIEG - BIEGNIJ WARSZAWO 2022
02:57
PGNiG Obchody powstania Warszawskiego 2021
02:54
DOMOST - Rewitalizacja mostu linii kolejowej nr 10 Legionowo-Tłuszcz w Nieporęcie
02:25
DROGOMEX & MASFALT Remont nawierzchni asfaltowej na drodze S86 Sosnowiec - Katowice
02:16